FAQ

Czym zajmuje się Fundacja?

Nasza Fundacja zajmuje się szerzeniem wartości republikańskich oraz ducha patriotyzmu. Organizujemy konferencje, publiczne debaty oraz panele dyskusyjne, które mają na celu propagowanie postaw republikańskich i krzewienie ducha patriotycznego. Ponadto Fundacja działa na rzecz edukacji młodych ludzi w zakresie wolnorynkowej przedsiębiorczości i problematyki gospodarczej kraju. Aktywnie angażujemy się w życie społeczne, polityczne i kulturowe, promując wiedzę i mądrość.

Czy Fundacja jest organizacją polityczną?

Nie, nasza Fundacja nie jest organizacją polityczną. Naszym celem jest szerzenie wartości republikańskich oraz ducha patriotyzmu, a nie udział w bezpośredniej działalności politycznej.

Czy można dołączyć do Fundacji?

Tak, Fundacja zawsze szuka osób chętnych dołączyć do naszej społeczności i wziąć aktywny udział w naszych działaniach. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszymi statutami.

Jakie są wymagania, aby dołączyć do Fundacji?

Nie ma ściśle określonych wymagań, aby dołączyć do Fundacji. Jednak oczekujemy, że potencjalni członkowie podzielają naszą misję i wartości. Należy skontaktować się z nami w celu omówienia szczegółów i uzyskania dalszych informacji.

Jakie korzyści przynosi członkostwo w Fundacji?

Członkowie Fundacji mają dostęp do naszych wydarzeń, konferencji i debat oraz mogą brać udział w projektach i inicjatywach Fundacji. Ponadto członkowie mają możliwość nawiązywania kontaktów z innymi członkami i ekspertami z różnych dziedzin.

Skąd Fundacja pozyskuje środki na działalność?

Nasze działania finansujemy z grantów od podmiotów publicznych i prywatnych oraz darowizn przekazywanych przez darczyńców na działalność statutową.

Czy Fundacja jest otwarta na współpracę z innymi organizacjami?

Tak, jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, które podzielają nasze wartości i cele. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów i uzyskania dalszych informacji.